Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Pracovní jednání s "PSLSK" a "AZKS" v Poznani dne 28.6.2013.

 

Na pozvání ředitele Claude Verachelda firmy DAD Polska Sp.zo.o. a prezidenta "PSLSK" Zygmunta Bilewicze se za "AZKS" zůčastnil jednání Ing.Dolejš.Prezident "AZKS" Ing-Kratochvíl byl omluven z důvodů zahraniční dovolené.Jednání zahájil a přívítal ředitel DAD pan Claude,který nás pozval na krátké školení a exkurzi výrobního závodu v Poznani. Měli jsme možnost si prohlédnout lisovnu, výrobnu, montovnu,expedici (např.zámky,vložky,pošt.schránky a pod.)Na závěr nám byl předán propagační materiál s pozváním na exkurzi pro členy "AZKS".

Po společném obědě pokračovalo zasedání prezidia "PSLSK" (8 účastníků).Hlavním bodem bylo vyhodnocení "Mezinárodní smlouvy mezi "PSLSK" a "AZKS",která byla podepsána před rokem  dne 24.4.2012 v Poznani. Společně bylo konstatováno,že smlouva je plněna ve všech 5-ti bodech.Ing.Dolejš předal v pracovní verzi zhodnocení společných akcí,které se uskutečnily např.(školení, exkurze, výstavy, vzájemná návštěva v Polsku a ČR,výměna časopisů "Pewný klucz" a "Zámkař").Informace vč.fotografií na www.azks.eu.Program jednání "PSLSK" viz.příloha.

Současně jsme obdrželi písemné pozvání na "Europejski kongres malych i šrednich przedsiebiorstw" ve dnech 16.-18.9.2013 KATOWICE.viz.www.kongresmsp.eu. Na závěr jsme si v krátkosti prohlédli historické náměstí v Poznani. 

Fotografie

Pracovní jednání s "PSLSK" a "AZKS" v Poznani dne 28.6.2013. Pracovní jednání s "PSLSK" a "AZKS" v Poznani dne 28.6.2013. Pracovní jednání s "PSLSK" a "AZKS" v Poznani dne 28.6.2013. Pracovní jednání s "PSLSK" a "AZKS" v Poznani dne 28.6.2013. Pracovní jednání s "PSLSK" a "AZKS" v Poznani dne 28.6.2013. Pracovní jednání s "PSLSK" a "AZKS" v Poznani dne 28.6.2013. Pracovní jednání s "PSLSK" a "AZKS" v Poznani dne 28.6.2013. Pracovní jednání s "PSLSK" a "AZKS" v Poznani dne 28.6.2013.

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování