Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Členové "AZKS" na školení a exkurzi ve firmě EVVA-Vídeň dne 17.4.2013

 Členové „AZKS“ na školení a exkurzi firmy „EVVA“ dne 17.4.2013 ve Vídni.    

           Dne 17.4.2013 pořádala firma „EVVA“ s.r.o. Praha, školení a exkurzi ve výrobním závodě ve Vídni. Pozváni byli zámečníci-klíčnici v rámci ČR,kteří obsadili celý zájezdový autobus (40 osob). Trasa byla Praha,Jihlava,Brno a Vídeň vč. občerstveni. Této významné akce se zúčastnili i členové „AZKS“.

            Účastníky přivítal v zasedací místnosti firmy EVVA ve Vídni- Martin Koudelka-jednatel EVVA s.r.o. Praha, který informoval o historii a výrobním programu.

             Rozdělili jsme se do 3 skupin,(2 skupiny se školili –elektromotorické cylindrické vložky,elektronické uzamykací systémy ,visací zámky apod.).První skupina si nasadila sluchátka a Martin Koudelka pomocí mikrofonu prováděl výklad a absolvovali jsem prohlídku výrobních provozů.Následně se skupiny vyměnili.

             Opět jsme se přesvědčili,že firma „EVVA“ má výrobky na světové úrovni.Na závěr jsme byli pozváni na společný oběd,kde nám byly předány tašky na rameno s propagačním materiálem.Současně je nutno poděkovat Jiřímu Vaškovi- obchodnímu zástupci firmy EVVA za velmi dobrou organizaci této akce.

Fotografie

Členové "AZKS" na školení a exkurzi ve firmě EVVA-Vídeň dne 17.4.2013 Členové "AZKS" na školení a exkurzi ve firmě EVVA-Vídeň dne 17.4.2013 Členové "AZKS" na školení a exkurzi ve firmě EVVA-Vídeň dne 17.4.2013 Členové "AZKS" na školení a exkurzi ve firmě EVVA-Vídeň dne 17.4.2013 Členové "AZKS" na školení a exkurzi ve firmě EVVA-Vídeň dne 17.4.2013 Členové "AZKS" na školení a exkurzi ve firmě EVVA-Vídeň dne 17.4.2013

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování