Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH

Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH

 

2.-3. března 2024se v německém Bergheimu po čtyřleté pauze opět uskutečnil tradiční Wendt In-House Fair, který můžete znát také pod názvem Wendt Open House.

Akce se zúčastnilo zhruba 600 registrovaných návštěvníků. Své produkty představovala nejen firma Wendt, ale i celá řada jejich partnerů z celého světa. Moderní stroje pro řezání klíčů představili společnosti Silca, KeyWave a Kukai, nástroje pro otevírání aut Lishi, AG Group       a MBE a sortiment zámků a vložek firma Besa. V neposlední řadě mezi vystavovateli nechyběli ani zástupci z České republiky: u stánku Locksmith CZ bylo k vidění široké portfolio kvalitních planžet značky Peterson a dalších nástrojů, Petr Wittner prezentoval své dekodéry pro trezorové zámky na klíč a společnost MPM Lock decoders předváděla modení autodialery pro otevírání trezorových kombinačních zámků.

Mezi hosty byli i světově uznávaní specialisté jako je Peter Field, ředitel vývoje Medeco Security Locks, který se podílel na vývoji řady pokročilých zámkových systémů v koncernu ASSA Abloy a Marc Weber Tobias, právník, investigativní žurnalista, autor mnoha patentů                   a publikací, který nedávno vydal svou novou knihu Tobias on Insecurity Ingineering.

Během akce se konalo několik přednášek a prezentací v německém o anglickém jazyce.

Přednášky zahájil v němčině s anglickými slidy Oliver Diederichsen zajímavou přednáškou    na téma pokročilých metod impressioningu.

Sascha Wendtpokračoval prezentací na téma výroby polotovarů klíčů a novinkách ohledně právní oblasti ochrany profilů. Představil různé možnosti řezání profilů a odhalil plány na nový stroj na výrobu profilů ve spolupráci s firmou Kukai.

První den zakončila prezentace Lishi, kde James Chen spolu s Fernandem Romerem představili nové produkty a seznámili účastníky s historií firmy Lishi a současnou situací           s firmami, které se nástroje Lishi snaží kopírovat.

Večer následovala volná zábava, účastníci měli možnost povečeřet speciality z přistaveného food trucku i zkusit štěstí v mobilním casinu a rozmnožit obdržené hrací peníze a na konci večera za ně vydražit některou z cen věnovaných sponzory akce.

Nedělní přednášky zahájil Marek Pederzoli z české společnosti MPM Lock Decoders, který mluvil o metodách otevírání mechanických kombinačních trezorových zámků a prezentoval výhody používání pokročilých autodialerů JACK Plus a JACK Professional, které dokáží spolehlivě otevírat většinu mechanický trezorových zámků.

Následovaly byly ještě zopakovány přednášky Wendt a Lishi, pro ty, kteří je nestihli v sobotu a v odpoledních hodinách se spokojení účastnící začali postupně vracet domů.

Fotografie

Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH Veletrh a den otevřených dveří společnosti A. Wendt GmbH

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování