Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Členské schůze AZKS 2023, Rychnov nad Kněžnou

Členská schůze Asociace zámkových a klíčových služeb České republiky proběhla 31. března 2023 v prostorách hotelu Studánka v Rychnově nad Kněžnou. Členské schůze se celkově zúčastnilo 73 členů AZKS, z toho s možností hlasování 38 členů, což představuje skoro 50% členské základny. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem členům, kteří si našli čas a přijeli na naši členskou schůzi. Jsem velice rád, že zájem o nové informace a výměna zkušeností s ostatními kolegy dokáže aktivovat členskou základnu, která je schopna se sejít v tak velkém počtu a vytvořit příjemné prostředí.

Členská schůze proběhla pod záštitou společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. Členové AZKS se sešli v ranních hodinách na Hotelu Studánka a odtud byly vypravovány autobusy, které odvážely členy na prohlídku výrobního závodu ASSA ABLOY.

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ v Rychnově nad Kněžnou rozšiřuje své aktivity a k výrobě produktů lokální značky přidává i výrobu dalších produktů a komponentů pro celosvětový trh v rámci skupiny ASSA ABLOY. V posledních letech byly do Rychnova přesunuty výrobní technologie z různých zemí Evropy. Rychnovský závod se soustředí na vývoj nejen v oblasti mechanických produktů, ale stále více i na vlastní vývoj a implementaci elektromechanických produktů. Je jedním z kompetenčních vývojových center skupiny ASSA ABLOY pro cylindrické vložky a visací zámky a patří k několika málo vybraným centrům, která vyvíjí a implementují chytrá řešení zamykacích systémů.

Montáž produktů značek FAB, IKON, RUKO, MUL-T-LOCK nebo VACHETTE, vlastní vývoj globální technologie APERIO nebo společné platformy ASSA ABLOY PERK v segmentu vložky s důlkovým klíčem vytvářejí významné hodnoty a jedinečnost celého rychnovského týmu.

Po prohlídce výrobního závodu byl pro členy AZKS uspořádán workshop, na kterém byly představeny novinky společnosti ASSA ABLOY. Workshop byl rozdělen do čtyř hlavních částí:

·                FAB NG & SGHK & servisní vložky & průmyslové zámky & visací zámky

·                Keystudio – software pro SGHK – ukázky a školení

·                MTL800 & MTL Cliq & MTL modular

·                Yale & safes / visací zámky / Linus

Před polednem proběhla prezentace společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ, zaměřená na novou generaci cylindrických vložek FAB; byla nám představena 50letá historie značky MUL-T-LOCK, včetně představení jednotlivých produktových řad a novinek a na závěr nám byl odprezentován sortiment společnosti Yale.

Následoval oběd a Členská schůze Asociace zámkových a klíčových služeb České republiky.

Dovolte mi abych touto cestou poděkoval společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o., zvláště pak panu Janu Pospíchalovi i ostatním zaměstnancům společnosti, kteří se podíleli nauspořádání návštěvy výrobního závoru v Rychnově nad Kněžnou a prezentacích nových výrobků, a také za pohoštění a poskytnutí zázemí pro konání naší Členské schůze.

 

Za AZKS

Ing. Ladislav Kratochvil

prezident asociace

Fotografie

Členské schůze AZKS 2023, Rychnov nad Kněžnou Členské schůze AZKS 2023, Rychnov nad Kněžnou Členské schůze AZKS 2023, Rychnov nad Kněžnou Členské schůze AZKS 2023, Rychnov nad Kněžnou Členské schůze AZKS 2023, Rychnov nad Kněžnou Členské schůze AZKS 2023, Rychnov nad Kněžnou Členské schůze AZKS 2023, Rychnov nad Kněžnou Členské schůze AZKS 2023, Rychnov nad Kněžnou Členské schůze AZKS 2023, Rychnov nad Kněžnou

Soubory

název velikost popis typ
Zápis z Členské schůze 34.59 KB pdf

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování