Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX

Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX

V pátek 10. března 2023 se členové AZKS zúčastnili návštěvy ve společnostech EVVA v Tišnově a ROSTEX ve Vyškově.

Chtěl bych touto cestou poděkovat řediteli společnosti EVVA panu Martinovi Koudelkovi, řediteli společnosti ROSTEX Vyškov inženýru Ondreji Horemužovi a jejich kolegům za vřelé přijetí a poskytnutí vyčerpávajících informací o produktech a možnostech nabízeného sortimentu.

V dopoledních hodinách proběhla prezentace ve společnosti EVVA, která byla zahájena prohlídkou nové výrobní haly, a pak následovala prezentace nabízených produktů pro mechanické uzamykací systémy. Členové byli seznámeni s kompletní nabídkou nabízeného sortimentu, a to od základní produktové řady FPS, dále pak EPS, ICS, 4KS, MCS, až po nově nabízenou produktovou řadu Akura 44.

Dále prezentace pokračovala informacemi o produktech elektronického uzamykacího systému. Byla nám prezentovaná elektronicky ovládaná vložka EMZY s možností automatického uzamčení dveří. Prezentace pokračovala představením elektronických uzamykacích systémů Xesar a AirKey.

Po obědě, na který nás pozvala společnost EVVA, jsme se přesunuli do restaurace Selský dvůr ve Vyškově, kde na nás v sále se svou prezentací čekali zástupci společnosti ROSTEX. Byli nám představeny nové typy bezpečnostního kování GRANDE v celonerezovém provedení, hranaté provedení kování 802 a R1 s nerezovým zakončením místo plastových krytek s obchodním označením FONDI. Dále nám byly představeny úpravy a změny v konstrukci nabízeného sortimentu kování. Členy zaujalo provedení kování opatřeného světelným zdrojem, řada tohoto kování se nabízí pod označením LUMINO.

Za AZKS

prezident

Ing. Ladislav Kratochvil

Fotografie

Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX Na návštěvě ve společnostech EVVA a ROSTEX

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování