Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Návštěva ve společnosti KEYLINE

Je ráno 23. 5.2019 a tři auta z České republiky jedou do Itálie na pozvání firmy Keyline.

Do cíle přijíždíme kolem 19. hodiny. Tady máme domluvené ubytování v penzionu.

Na večeři jsme pozvaný od firmy Keyline . K našemu překvapení přišel s námi povečeřet samotný majitel firmy Massimo Bianchi. Večeře proběhla ve velice pohodové atmosféře.

Druhý den ráno jsme měli být 8:15 v sídle firmy, kde pro nás byl připravený program do odpoledních hodin. Protože jeden člen naší výpravy už tady byl, nechali jsme se na místo určení jím dovést. Což se po 15. minutách ukázalo jako ne příliš dobrý nápad. Zadali jsme do navigace adresu a během několika minut jsme byli v cíli.

V Keyline na nás už čekali. První tři hodiny jsme byli seznámeni s historii firmy, která sahá až do roku 1770, z minulosti jsme se přesunuli do současnosti. Dozvěděli jsme se, že Keyline má tři hlavní divize. Polotovary klíčů, stroje na výrobu klíčů a čipy pro čipování aut. Provedli nás celou výrobou, podívali jsme se do výrobní haly, kam přivezou materiál v kotoučích a na druhé straně padají do beden polotovary klíčů. V další hale jsme viděli montáž kopírovacích strojů na klíče. Předvedli nám naučení dalšího klíče k vozu Fiat. Když už naše hlavy byly plné informací, čekal na nás oběd.

Po obědě nám byla otevřena třináctá komnata, muzeum, kde mají sesbíráno kolem 2000. kusů historických zámků a klíčů z celého světa. Dřevěné zámky a klíče z Mali 16. století, klíče z římské říše, zámky z Nepálu 18. – 19. století a jiných zemí. K celé sbírce jsme dostali odborný výklad.

Naše návštěva se dostala na samotný konec. Poslední společné foto a můžeme vyrazit k domovu.

Chtěli bychom poděkovat firmě Keyline ,majiteli Massimo Bianchi a paní Ivanovové, která tuto cestu domluvila a naplánovala.

                                                                                         Za prezidium AZKS

                                                                                              Karel Burian

Fotografie

Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE Návštěva ve společnosti KEYLINE

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování