Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Pozvánka na MSV v Brně

Logo akce
« Stáhněte si ve formátu PDF 21. 9. 2018
 
60. mezinárodní strojírenský veletrh
láká na přednášky i výstavu
průmyslových legend
 
Vážení návštěvníci,
 
už jen pár dnů zbývá do okamžiku, kdy se po šedesáté otevřou brány Mezinárodního strojírenského veletrhu. Dovolte nám, abychom vás seznámili s několika informacemi, které se letošního jubilejního ročníku týkají.
 
On-line vstupenka šetří čas i peníze
 
Lístek na veletrh si můžete už tradičně koupit přes internet. Ušetříte tím nejen čas strávený ve frontách u pokladen, ale také peníze. On-line vstupenka totiž stojí pouze 220 Kč, lístek na místě je o 50 korun dražší. Vstupenku koupíte na pár kliknutí na našem webu.
 
Doprovodný program je plný zajímavých akcí
 
Sněm Svazu průmyslu a dopravy ČR, konference Inteligentní výroba v digitální ekonomice, dvoudenní projekt Kontakt-Kontrakt, konference o spolupráci s Čínou, setkání s japonskými firmami… Vyjmenovat všechny zajímavosti letošního doprovodného programu by zabralo opravdu dlouho. Věříme, že v pěti nabitých dnech si to své najde každý.
 
Vybírat můžete na webu nebo v mobilní aplikaci.
 
100RIES připomene příběhy průmyslových legend
 
Přes dva metry bude mít socha Tomáše Garrigua Masaryka, kterou přímo v pavilonu A1 vyfrézuje robot KUKA. Tato podívaná je ale jen jedním z lákadel výstavy 100RIES, která připomene sto průmyslových legend. Stejně jako na prvním ročníku veletrhu se i letos nad hlavami návštěvníků objeví ikonický větroň L-13 Blaník.
 
U pavilonu A na pět dní zabrzdí také unikátní meziválečná motorová lokomotiva Stříbrný šíp či ikonické tramvaje T2, T3 a K2. Chybět nemohou exponáty nejvýznamnějších českých automobilových značek, prezentovat se bude Škoda Auto i Tatra.
 
Více informací ZDE.
 
Díky BRNO FAIR CITY si užijete
Brno na maximum
 
V rámci projektu BRNO FAIR CITY mohou vystavovatelé a návštěvníci využít řadu výhod z oblasti gastronomie, relaxace, zábavy a dopravy. V restauracích, pivnicích či barech pro vás budou přichystány nápoje zdarma, výhodná menu či různé slevové akce.
 
Využít můžete například nabídku partnerských restaurací Zlatá loď, U Lucerny, Restaurace Mazaný Anděl, Restaurace Viktoria a Na Švábce, kde je pro vás připraven jako welcome drink velké pivo Starobrno (0,5 l) dle vlastního výběru zdarma po předložení náramku BRNO FAIR CITY.
 
Náramek získáte po předložení vstupenky či vystavovatelského průkazu v Info Pointu u hlavního vstupu. Kompletní nabídku výhod najdete na webu a v mobilní aplikaci.
 
Prosím, věnujte pozornost…
 
Vystavovatele žádáme, aby věnovali pozornost pokynům pro vystavovatele, zejména pak pojištění exponátů a vybavení stánku. Upozorňujeme, že veletržní správa za případné ztráty nenese odpovědnost.
 
Kromě šedesátin Mezinárodního strojírenského veletrhu oslavujeme také devadesát let areálu výstaviště a sto let od založení Československa. Tato významná jubilea si podle našeho názoru zaslouží něco speciálního. Proto bychom vás chtěli požádat, abyste se na veletrh oblékli podle dress codu business casual. Zároveň prosíme, abyste dodrželi náš návštěvní řád.
 
Další informace najdete na www.bvv.cz/msv.
 
Těšíme se na vás od 1. do 5. října
na brněnském výstavišti.
 

   
Kontakt:
Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
Jiří Erlebach
Tisk a public relations
tel.: +420 541 152 836
jerlebach@bvv.cz
http://www.bvv.cz/msv
  Logo BVV

Logo BVV

Fotografie

Pozvánka na MSV v Brně

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování