Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

WENDT OPEN HOUSE 2018

Ve dnech 3. – 6. března 2018 se uskutečnila výstava Wendt Open House v sídle firmy A. Wendt v německém Bergheimu. Ve dnech 3. a 4. března probíhala výstava pro klíčařskou veřejnost, které jsme se jako členové AZKS zúčastnili, v následujících dnech 5. a 6. března pokračovala výstava s prezentacemi pro vládní složky.

Výstava byla zahájena slavnostním otevřením nové budovy ve firmě Wendt, která obsahuje plně vybavenou dílnu pro programování řídicích jednotek motoru a klíčů pro automobily.

Na této akci se prezentovaly se svými výrobky firmy zabývající se nouzovým otevíráním trezorů, automobilů, dveří, zámků, programováním autoklíčů a výrobou klíčů. Mezi vystavovateli jsme měli možnost potkat se se zástupci firem KESO, EVVA, ABRITES, ECU.de, Silca, Advanced Diagnostics, Pro Decoder, Electronic Key Adbar, Safe Ventures, Eleman, Gamma TSE, Elektronik Entwicklung Dumbovic, Fink Secure Communication GmbH, Kriminaltechnisches Prüflabor Göth.

Účastníci akce měli možnost absolvovat praktická školení a prezentace odborníků jako jsou Manfred Göth, Peter Field, Oliver Diederichsen, Darren Foreman a mnoho dalších.

Další zajímavou akcí bylo Mistrovství německých lockpickerů v impressioningu, které pořádala skupina German Lockpicking Group a které se uskutečnilo v sobotu 3. března.

Vyvrcholením sobotní akce byla závěrečná Party Wendt Kick-Off se slavnostní večeří a zábavným programem.

Fotografie

WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018 WENDT OPEN HOUSE 2018

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování