Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Keyprint Security - Open Weekend

 

V nedávné době se naši členové vrátili z víkendové návštěvy z Edinburghu, kam byli pozvaní od firmy Keyprint Security Ltd. na open weekend, který se konal ve dnech 11. a 12. června 2016.

 

Firma Keyprint Security působí na trhu už 30. let a zabývá se řezáním všech druhů klíčů, prodáváním a montováním dveřního a okenního sortimentu, navrhováním a montáží klíčových systémů, čipováním autoklíčů a prodejem a školením otvírací techniky. 

Celá akce probíhala v prostorách organizující firmy, kde byly jednotlivé stánky s danou tématikou. Stroje na výrobu klíčů mechanické a hlavně elektronické. Čipování autoklíčů podle originálního klíče nebo při úplné státě klíčů.

 

Nikdo z nás si nenechal ujít všechno vyzkoušet. Největší zájem byl o otvírání auto zámků s přípravky od Mr. Lee. Dekódování a otvírání trezorových zámků Mauer a Stuv. Musím nás pochválit, nenašel se auto zámek, který by jsme neotevřeli. Že by  zlaté české ručičky?

 

Při prohlídce stánků jsme viděli plno výrobků, které se prodávají i na našem trhu. Některé měly jen jiný název jako třeba Keso Entr. Byly tam produkty, které jsou specifické jen pro spojené království. Na vchodové dveře používají zadlabací zámky "dozické". Je to zámek ovládaný "dozickým" klíčem,  který má závoru a pět stavítek. Tyto zámky mají ve dvou velikostech malý a velký. Malý zámek (British Standard small) má rozměry – délka čela je 152,5 mm, osová vzdálenost 44 mm, rozteč 57 mm. Velký zámek (British Standard large) – délka čela 176 mm, osová vzdálenost 57 mm, rozteč   57 mm. Na tyto zámky jsme si mohli vyzkoušet nástroje, kterýma se tento zámek otevře bez vrtání a bez poškození, do několika minut a zase zamkne.

 

Dostalo se nám velmi vřelého přivítání a celý víkend probíhal v rodinné atmosféře, hlavně na sobotní zahradní párty. Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali organizátorům za povedenou a výživnou akci.

http://www.keyprint.co.uk

Fotografie

Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend Keyprint Security - Open Weekend

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování