Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Pozvánka na obchodní setkání se společností JUNGHWA TECH CO., LTD

Pozvánka:

 

Dobrý den,

dovoluji si Vás kontaktovat jménem jihokorejské vládní agentury pro podporu zahraničních investic a obchodu KOTRA (působící zároveň jako obchodní zastupitelství pro oblast České republiky a Slovenska při Velvyslanectví Korejské republiky v Praze).

 

Tímto bychom Vás rádi pozvali na setkání s korejskou obchodní delegací, které se zúčastní deset jihokorejských firem. Chtěli bychom Vám představit zejména jihokorejskou společnost JUNGHWA TECH CO., LTD., která se zabývá výrobou elektronických i klasickýchdveřních zámků.

      

Její zástupci by se rádi setkali s potenciálními obchodními partnery z České republiky a Slovenska, s nimiž by prodiskutovali možnost vzájemné spolupráce. Pro setkání jsou zajištěny prostory4* hotelu Andel´s Hotel Prague (Stroupežnického 21, Praha 5) v místnostech Ruby I. a II. a to dne 3. září 2015 mezi 9:30 a 17 hodinou. Náklady jsou hrazeny korejským zastupitelstvím. Vlastní jednání probíhají formou individuálních meetingů s firmami. Standardně je pro jednotlivé jednání vyhrazena 1 hodina. Zajištěno je samozřejmě tlumočení do češtiny, občerstvení a bezplatné parkování.

 

Společnost JUNGHWA TECH CO., LTD. se zaměřuje na výrobu moderních kódových i klasických dveřních zámků. Série Smart umožňuje nejen používání klasického pin kódu, ale také otevírání pomocí chytrého telefonu. Je možné také povolit přístup na jednorázové pin kódy, které lze kdykoliv deaktivovat. I přes svých mnoho funkcí je tento zámek lehké nainstalovat a již naprogramovaný také používat.

 

V případě zájmu Vám rádi zašleme katalog produktů.

 

 

Prosím o vyjádření, zda Vás toto sdělení zaujalo a máte eventuálně zájem o setkání, případně o další informace. Níže naleznete seznam všech korejských firem, které se akce zúčastní.

 

Předem děkuji za zprávu a přeji hezký den.

 

Žaneta Vargová

Executive Assistant

 

KOTRA (Korea Trade - Investment Promotion Agency)

Škrétova 12, 120 00 Praha 2, Czech Republic

Tel: +420 245 005 659|E-mail: delegace@kotra.cz|Website: www.kotra.cz

 

 

Korejské firmy, které se zúčastní jednání v den delegace

3. září 2015 (čtvrtek)

9:30 – 12:30, 14:00 – 17:00

 

No

Korejská firma

Popis

1

HYUNWOO PRECISION CO., LTD. http://www.hwpi.co.kr/

Odlévané automobilové, lodní a armádní součástky                                                                                         Společnost se zaměřuje na výrobu součástek, které jsou speciálně odlévány pomocí vosku. Tyto součástky lze použít do aut vybraných značek, lodí anebo také do armádních letounů a obranných mechanizmů. Společnost založená roku 2000 již exportuje do Austrálie, Japonska, USA a dalších zemí světa.

2

CERANOX

Přírodní tradiční kosmetické přípravky                                                                    Společnost se zaměřuje na výrobu přípravků péče o pleť, vlasy atd. Do široké nabídky produktů patří také šampóny, mýdla anebo opalovací krémy. Společnost je také držitelem patentu na speciální krém, vyrobený pouze z přírodních orientálních surovin (máta, zázvor, pelyněk,…), který pomocí své horkosti působí léčivě na aplikované místo.

3

DAEHA CO., LTD                                                                     http://www.daeha-chair.co.kr

Hotové židle a jednotlivé komponenty                                      Společnost se zaměřuje na výrobu jednotlivých komponentů do kancelářských židlí. Společnost nabízí široký sortiment jednotlivých dílů, mezi které patří například velký výběr mechanizmů či podpěrek pro kancelářské židle. Od začátku tohoto roku také začala výroba již hotových židlí.

4

JINYANG TECHNOLOGY CO., LTD. www.jytape.com

Voděodolné pásky pro kabely                                                                               Společnost se zaměřuje na výrobu speciálních voděodolných pásek, které se používají zejména pro napájecí či optické kabely. Tyto pásky mají za úkol zabránit průniku vody do výše zmíněných kabelů. Společnost nabízí širokou škálu pásek s odlišnými parametry a vlastnostmi, aby dokázali pokrýt potřeby svých zákazníků.

5

SUNGDOTECH CO., LTD. http://www.sungdotech.com/

Olejový skimmer                                              Společnost se zaměřuje na výrobu zařízení, které slouží k odlučování oleje z vody. Běžné využití těchto zařízení bývá v průmyslu při odstraňování olejových skvrn z čističů vody či chladičů.

6

SILITEX PURIFICATION INC http://www.silitex.co.kr/

Speciální tkanina a zhotovené ochranné oděvy                     

Společnost se zaměřuje na výrobu speciálních tkanin a již hotových ochranných oděvů, které jsou potřebné v různých pracovních odvětvích, jako např. potravinový, farmaceutický či výrobní průmysl. Speciální látka chrání nejen pracovníka, ale také vyráběný předmět. Je odolná vysokým teplotám, kontaminaci či statickým výbojům.

7

JUNGHWA TECH CO., LTD. www.junghwalcok.com

Dveřní zámky                                                                                          Společnost se zaměřuje na výrobu moderních kódových i klasických dveřních zámků. Série Smart umožňuje nejen používání klasického pin kódu, ale také otevírání pomocí chytrého telefonu. Je možné také povolit přístup na jednorázové pin kódy, které lze kdykoliv deaktivovat. I přes svých mnoho funkcí je tento zámek lehké nainstalovat.

8

YUSUNG INDUSTRIALCO. http://www.yusungmc.co.kr/eng/main.html

MC Nylon a z něj zhotovené polotovary                                                                      Společnost se zaměřuje na výrobu nylonu s vlastním názvem Castamide a z něj zhotovených polotovarů. Společnost nabízí širokou škálu zpracovaného nylonu do různých tvarů, jako např. destičky, válce, tuby atp. Takto zpracovaný nylon lze použít při výrobě strojů, potravinového či elektronického náčiní atp.

9

SANGWONTEX

Neprodyšné závěsy  ze 100% polyesteru                                                                                                      Společnost   se zaměřuje na výrobu neprodyšných závěsů ze 100% polyesteru. Výhodou těchto závěsů je naprostá neprodyšnost světla, uchování energie a ochrana soukromého života. Společnost nabízí různé post-výrobní úpravy, jako je barvení, prošívání atp. Díky nabídce těchto úprav může výsledný produkt vypadat skutečně luxusně.

 

 

 

 

 

Místo konání Andel´s Hotel Prague (Stroupežnického 21, Praha 5):

 

 

 

 

Fotografie

logo Ukázka produktů společnosti JUNGHWA TECH CO., LTD. Instalace Místo konání Andel´s Hotel Prague (Stroupežnického 21, Praha 5):

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování