Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.

Ulice:
Strojnická 633
Město:
Rychnov nad Kněžnou
PSČ:
516 01
IČ:
27465454
DIČ:
CZ27465454
Kontaktní osoba:
Petr Kučera
Telefon:
606 964 597
Email:
Web:
Poskytované služby
Prodej:
ANO
Montáž:
NE
Nouzové otevírání:
NE
Výroba klíčů:
NE
Trezory:
NE
Bezpečnostní dveře:
NE

O společnosti

V krátkosti o ASSA ABLOY

Společnost ASSA ABLOY je přední světový výrobce a dodavatel komplexního řešení uzamykacích dveřních systémů. ASSA ABLOY klade důraz na zabezpečení, bezpečnost a snadné ovládání, tak aby byly splněny všechny potřeby a požadavky uživatelů.

ASSA ABLOY je zastoupena ve všech významných regionech, jak ve vyspělých, tak na rozvíjejích se trzích, s vedoucí pozicí v Evropě, v Severní Americe a v Austrálii. V rychle se rozvíjejícím segmentu elektromechanického zabezpečení má ASSA ABLOY vedoucí postavení v oblastech jako jsou řízení přístupu, identifikační systémy, automatické dveře a hotelové zabezpečení.

Od jejího vzniku v roce 1994, se společnost ASSA ABLOY rozrostla z lokální společnosti do mezinárodní skupiny se 32 tisíci zaměstnanci a prodejem přes 33 miliard SEK (3,5 miliard EUR). Jako celosvětově vedoucí skupina, ASSA ABLOY nabízí kompletnější řadu sortimentu než jakákoliv jiná společnost na trhu.

ASSA ABLOY Czech & Slovakia vznikla 1. 9. 2008 spojením dvou vedoucích společností na českém trhu – FAB, s.r.o. a Abloy spol. s r. o., ASSA ABLOY Czech and Slovakia úspěšně pokračuje v zavedené spolupráci se všemi distribučními kanály, projektanty i architekty a nabízí komplexní dveřní vybavení značek FAB, Abloy, Yale, EffEff a VingCard/Elsafe pro domácnosti, firmy, hotely, multifunkční centra atd.

Zdroj: ASSA ABLOY Annual Report 2007

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vlastníkem značky FAB je v současnosti

společnost ASSA ABLOY, přední světový výrobce a dodavatel komplexního řešení uzamykacích dveřních systémů. Společnost ASSA ABLOY vznikla před více než 15 lety ze zhruba sto padesáti akvizic různých společností v rámci celého světa. FAB se stal členem této globální skupiny v roce 1997. Kromě obchodní jednotky sídlící v Praze patří do skupiny ASSA ABLOY Czech & Slovakia také tři výrobní závody, které vyrábějí produkty pod značkou FAB.

Výrobní závod v Rychnově nad Kněžnou vyrábí cylindrické vložky, visací, přídavné, nábytkové a průmyslové zámky, klíče včetně polotovarů, bezpečnostní závory a systémy generálního a hlavního klíče (SGHK). V rychnovském závodě se nevyrábí pouze výrobky značky FAB, ale i produkty dalších značek skupiny - italský Corbin, dánské RUKO, francouzký Vachette či německé IKON.

Továrna ročně produkuje 7 miliónů cylindrických vložek takřka do celé Evropy a je majitelem velkého množství patentově chráněných řešení, jež neustále zvyšují bezpečnostní standardy. Právě obrovské zkušenosti a vysoká profesionalita rychnovského týmu učinily z tohoto závodu vývojové a výrobní centrum pro evropskou část skupiny ASSA ABLOY.

V roce 2011 přibyl do skupiny ASSA ABLOY výrobní závod BERA v Loukovicích u Třebíče, který už od roku 1992 vyrábí otevírače dveří, samozamykací zámky, motorové zámky a kování. V současné době je vyváží pod značkou FAB do celé Evropy.

Třetí výrobní závod sídlí v Týništi nad Orlicí a specializuje se na výrobu zámků pro automobilový průmysl, FAB Vehicle Security Solutions, které dodává do velkých automobilových společností, jako jsou AUDI, Škoda či Bentley.

 
KONTAKTY

Obchodní zastoupení v České republice:
ASSA ABLOY Czech & Slovakia s. r. o.
Dolnoměcholupská 1418/12
102 02 Praha 10
Tel.: +420 226 806 200
Fax.: +420 226 806 201
email: info@assaabloy.cz

Obchodní zastoupení na Slovensku:
ASSA ABLOY Czech & Slovakia s. r. o. - organizačná zložka
Mlynské Nivy 73
821 05 Bratislava
Slovenská republika
Tel.: +421 2 4552 0141-2
Fax.: +421 2 4552 0140
email: info@assaabloy.sk

web: www.fabsk.sk

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování