Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

MRB Sazovice s.r.o.

Ulice:
Sazovice 191
Město:
Mysločovice
PSČ:
763 01
Kraj:
Zlínský kraj
IČ:
63488051
DIČ:
CZ63488051
Kontaktní osoba:
Milan Večeřa
Telefon:
602 548 867
Email:
Web:
Poskytované služby
Prodej:
ANO
Montáž:
ANO
Nouzové otevírání:
NE
Výroba klíčů:
NE
Trezory:
NE
Bezpečnostní dveře:
ANO

Jde o ryze českou výrobní společnost, která vznikla v roce 1990. Její činností byla zámečnická a klempířská výroba. Na přelomu let 1993 a 1994 se působnost  firmy rozšířila o výrobu bezpečnostních dveří s požární odolností. Následně v roce 1996 došlo k výraznému rozšíření nabídky služeb v oblasti zpracování plechu (lasery,děrovadla, ohraňovací stroje) a zpracování kovových i nekovových plošných materiálů (řezání vodním paprskem a laser pro řezání plastových materiálů). V 2004 přibylo laserové zpracování trubek a jeklů a v září 2005 byla spuštěna moderní prášková lakovna.
V roce 2009 se výroba rozšířila o automatické ohýbací centrum a novou pobočku v Kroměříži, kde se nachází 3D řezání plechů.
Loni firma otevřela nově přebudované sportovně rekreační centrum v Sazovicích. Jeho součástí je koupaliště, restaurace, wellnesscentrum a sportovní areál.
Společnost zaměstnává okolo 120 pracovníků.
Firma spolupracuje jak s tuzemskými, tak zahraničními zákazníky a je podporována fondy Evropské unie pro regionální rozvoj.

BEZPEČNOSTNÍ A PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE BEDEX

Bezpečnostní dveře a protipožární dveře BEDEX jsme začali vyrábět na přelomu let 1993 a 1994. Z toho lze snadno usoudit, že naše společnost má s výrobou, prodejem i montáží bezpečnostních a protipožárních dveří letité zkušenosti. Našim cílem je nabídnout každému zákazníkovi perfektní výrobek a servis, odpovídající nárokům na bezpečí, komfort a tomu odpovídající cenu. Filozofii značky BEDEX nejlépe vystihuje její slogan: „Bezpečí není luxus!"


BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

Bezpečnostní dveře BEDEX jsou vyráběny na prvotřídních strojírenských zařízeních Trumpf a jsou zkonstruovány z materiálů, které zaručují vysokou kvalitu již od samotných výrobců. Do konstrukce jsou zabudovávány pouze řádně certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobek uspěl v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání, resp. protipožárních.

Jednou z jejich hlavních předností je oblast zámku. Jsou zde využívány výhradně originální rozvorové zámky renomovaných výrobců. Tyto jsou vyráběny a homologovány k tomu, že spolehlivě ovládají rozvorový systém. Typy a rozdíly mezi jednotlivými zámky v bezpečnostních dveřích BEDEX a zámky používanými jinými výrobci objasní odborníci přímo ve výrobě, případně u prodejce.
Podrobné informace o bezpečnostních dveříchPROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE

Protipožární dveře jsou zkonstruovány z materiálů vysoké kvality a do jejich konstrukce jsou zabudovány jen řádně certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobek uspěl v náročných protipožárních zkouškách.

Protipožárním uzávěrem rozumíme sestavu protipožárních dveří, zasazených do ocelové protipožární zárubně (typové nebo speciální zárubně – určí se dle požadované odolnosti dveří).

Ocelové protipožární dveře konstrukce D1 ve svém složení obsahují pouze nehořlavé hmoty, a proto nezvyšují v požadované době požární odolnosti intenzitu požáru.
Protipožární dveře standardně dodáváme se zámky s roztečí 90 mm a je možné na ně montovat jakékoliv kování tj. štítkové, rozetové i panikové.
Tyto prvky mají své využití v občanské, průmyslové i speciální výstavbě. Tvarem a provedením umožňují nenásilné a estetické začlenění do všech druhů stavebních objektů.
Podrobné informace o protipožárních dveřích

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování