Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

UrbanAlps Czech s.r.o.

Ulice:
Pražská třída 901/145, Kukleny
Město:
Hradec Králové
PSČ:
50004
IČ:
04868161
DIČ:
CZ04868161
Kontaktní osoba:
Otakar Flek
Telefon:
+420 728 646 496
Email:
Web:
Poskytované služby
Prodej:
ANO
Montáž:
NE
Nouzové otevírání:
NE
Výroba klíčů:
NE
Trezory:
NE
Bezpečnostní dveře:
NE

Společnost se zaměřením na bezpečnostní uzamykací systémy, založena švýcarskými inženýry s odbornými znalostmi, průkopníky v oblasti vysoké bezpečnosti a 3D tisku kovů, používá svoji unikátní, patentovanou technologii Stealth pro mechanické klíče, vložky a visací zámky nejen pro komerční ale i vládní klienty po celém světě.

Jádrem společnosti je moderní laboratoř se sídlem v Curychu ve Švýcarsku. Satelitní kanceláře se nacházejí ve Spojených Arabských Emirátech a České Republice.

The Stealth Key

Tato patentovaná technologie je založena na principu 3D tisku. Díky jeho využití je možné vytvořit klíč, jehož kód je zcela skrytý, a tím dokonale chrání Stealth Key proti kopírování. Kód je umístěný pod okrajem klíče tak, že není možné jej jednoduše vyfotit nebo oskenovat. Identita každého klíče spočívá v jedinečnosti tohoto skrytého kódu.

Čistě mechanický

Stealth Key vzniká postupným laserovým svařováním vrstev kovu ve formě prášku. Jedná se o technologii používanou pro výrobu vysoce odolných komponentů, jako jsou například součásti proudových motorů a turbín. Jde o unikátní způsob mezi pokročilými bezpečnostními systémy – čistě mechanické řešení, k němuž není potřeba elektronika, ani magnety. Využívá pouze inteligentní, jednoduché a spolehlivé principy mechaniky s velmi vysokou životností všech komponentů.

Navrženo ve Švýcarsku

První expertízy a návrhy byly dílem švýcarských inženýrů z oboru letectví a kosmonautiky. Technologie Stealth v sobě snoubí metody nejmodernějšího inženýrství s poctivou řemeslnou prací, a díky tomu poskytuje zcela nové bezpečnostní řešení. Mechanický Stealth Key spolu s cylindrickou vložkou Stealth jsou nositeli pečeti této Stealth technologie, stejně tak jako visací zámek, Stealth Padlock, vyrobený ze speciální slitiny vysoce odolných kovů.

https://www.youtube.com/watch?v=XqQVZGpFkEs

UrbanAlps Czech s.r.o.

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování