Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

SAFE HOME europe s.r.o

Ulice:
Havlíčkova 1113/47
Město:
Přerov
PSČ:
750 02
IČ:
28597991
DIČ:
CZ 28597991
Kontaktní osoba:
Ing. Jan Ďurďa
Telefon:
+420 581 222 262
Email:
Web:
Poskytované služby
Prodej:
ANO
Montáž:
NE
Nouzové otevírání:
NE
Výroba klíčů:
NE
Trezory:
NE
Bezpečnostní dveře:
NE

Česká společnost SAFE HOME europe vznikla v roce 2009 a rychle se stala lídrem v oblasti dodávek bezpečnostních produktů a technologií.

Jako obchodní firma patří v současné době mezi významné dodavatele bezpečnostních systémů se zaměřením na vývoj, výrobu a distribuci systémů a technologií jak pro domácí, tak komerční využití a je mateřskou společností obchodního uskupení pěti dceřiných společností.

Korporace se zabývá především velkoobchodním prodejem zboží z kategorie bezpečnostních produktů, elektronických a mechanických zábranných systémů, poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu.
V dnešní době korporace působí hned na několika významných světových trzích.

Díky propracovanému marketingu, širokému portfoliu nabízených produktů renomovaných výrobců a přijatelným cenám jsme schopni nabízet své produkty nejen specializovaným velkoobchodům, ale i v jiných prodejních kanálech, které jsou otevřené široké veřejnosti.

Společnost SAFE HOME europe je zástupcem a distributorem UTC Frie & Security a United Fire & Security pro Českou a Slovenskou republiku.

Je předním výhradním dovozcem a distributorem značek Kidde, FireAngel, SAFE, Radal, FirePro, Master Lock, Power Flash, Ajax, Paradox, VERIA, Dahua, Hikwision, Imou, Sony, Eques a dalších leaderů bezpečnostního průmyslu.

Na základě tržního vývoje je každoročně rozšiřován sortiment společnosti o nové produkty a značky, díky čemuž se daří rozvíjet vztahy s obchodními partnery a uspokojovat stále náročnější spotřebitelskou poptávku.

Již po dlouhou řadu let jsme zavedenou a stabilní společností se silným postavením na trhu v oblasti bezpečnostních systémů a technologií.

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování