Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Ulice:
Továrenská 15, 901 01 Malacky , Slovakia
Město:
Malacky, Slovakia
PSČ:
90101
IČ:
31341578
DIČ:
SK2020350662
Kontaktní osoba:
Michal Švejnoha
Telefon:
601090866
Email:
Web:
Poskytované služby
Prodej:
ANO
Montáž:
NE
Nouzové otevírání:
NE
Výroba klíčů:
NE
Trezory:
NE
Bezpečnostní dveře:
NE

Společnost SHERLOCK a.s.                     sherlock-logo-white

HISTORIE

Společnost SHERLOCK, s.r.o. byla založena a je dále budovaná jako rodinný podnik. Její začátky sahají až do roku 1921, kdy Ján Fedík zakládá malou rodinnou firmu v podtatranském městečku Gelnica. Předmětem činnosti je soustružení dřeva, kovu a zámočníctvo. Dne 23.3.1988 navazuje na rodinnou tradici podnikání jeho vnuk Ing. František Fedík a registruje se jako živnostník v oblasti vývoje, výroby, montáže a servisu bezpečnostních a protipožárních bezpečnostních dveří s registrovaným názvem SHERLOCK®. 

V dubnu 1999 ustoupila slovenská společnost SHERLOCK, s.r.o. na území ČR od dosavadního přímého prodeje jednotlivým obchodním a montážním firmám a zaměřila se na vybudování specializovaných středisek zajišťující nejen distribuci, ale i komplexní dodavatelské služby od tvorby nabídek a projektů až po jejich realizaci a dlouhodobý servis. Tak vznikla střediska v Praze a v Havířově, na českém trhu působící pod registrovaným obchodním názvem SHERLOCK BOHEMIA, s.r.o.

SOUČASNOST

Společnost SHERLOCK je předním evropským výrobcem bezpečnostních protipožárních dveří a zárubní a dodavatelem širokého příslušenství v oblasti mechanických zábranných systémů. Provádíme instalace od kusových dodávek do bytů, přes velkoobjemovou bytovou výstavbu až po objekty s režimovými prostory, kde jsou požadovány výrobky s certifikací Národního bezpečnostního úřadu. Do naší nabídky komplexního zabezpečení patří kromě dveří i pevné a nůžkové mříže, trezorová technika, systémy hlavního a generálního klíče a
také mechatronické příslušenství, které umožňuje zapojení mechanických zábran do všech typů elektronických systémů (EZS, EPS, EKV). Každý rok tak zabezpečíme tisíce bytů, kanceláří, domů i specializovaných režimových pracovišť.

Komplexní dodávky mechanických zabezpečovacích systémů jsou zajištěny především produkcísherlock.malacky_1600p_0039 dveří SHERLOCK®, zastoupené již desítkami certifikovaných modelů v několika typových řadách, ale i ostatními prvky systémů MZS – v nabídce je i trezorová technika, mříže, systémy generálního a hlavního klíče, veškeré příslušenství (kování, vložky, klíče, závory) a mnoho elektromechanických doplňků potřebných pro začlenění zábran do systémů elektronického zabezpečení a kontroly vstupu. Dodávky jsou realizovány s montáží, včetně stavebních úprav, či zajištění subdodávek dalšího vybavení.

V roce 2013 se stala členem skupiny ASSA ABLOY společnost SHERLOCK, s.r.o..
SHERLOCK je největší výrobce bezpečnostních dveří na Slovensku a patří mezi významné oborové lídry i v rámci Evropy.

2017 – Společnost SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. se na základě fúze v rámci koncernu ASSA ABLOY prezentuje od 1.1.2017 pod názvem ASSA ABLOY Door Czech Republic a.s. Na základě této skutečnosti se změnilo IČ společnosti.

CERTIFIKOVANÉ MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ
Že jsou veškeré produkty SHERLOCK® certifikovány, je samozřejmost. Certifikáty ale mají i všechny ostatní výrobky, které zajišťujeme pro zákazníky, kteří preferují co nejmenší počet dodavatelů s nejširší nabídkou. Pevné i pohyblivé mříže, bezpečnostní schránky, trezory, skříně na zbraně, systémy SHGK – vše je zkoušeno a certifikováno podle platných evropských norem. Preferujeme přitom osvědčené značky – například systémy hlavního a generálního klíče od firem EVVA, GUARD, MUL-T-LOCK, FAB apod. Nastavení oprávněnosti vstupu jednotlivých osob do jim přidělených prostor, přesné vymezení nadřazených klíčů pro vybrané vedoucí pracovníky až po generální klíč pro neomezený vstup do jakéhokoliv prostoru pro nejvyššího pracovníka vedení – to vše je u značkových výrobků nejen technicky spolehlivé, ale také vysoce zabezpečené proti neoprávněné výrobě duplikátu jakéhokoliv klíče SGHK.

NEJEN BEZPEČNOST
odolnost proti násilnému vniknutí je zkoušena a certifikována soustavou evropských norem ČSN P ENV 1627-1630 certifikace Národním bezpečnostním úřadem o způsobilosti jako technického prostředku typu 2,3 a 4 k ochraně utajovaných informací dle platného znění zákona 412/2005 Sb.
protipožární odolnost od kategorie pro bytovou výstavbu (EI230,EW30) až po průmyslové aplikace (EI260,EW60) certfikovaná dle ČSN EN 13501-2 protihlukový uzávěr certifikovaný dle ČSN EN ISO 717-1 s hodnotami vzduchové neprůzvučnosti RW 37 až 42 dB způsobilost k použití do obvodových plášťů budov a pro tepelné rozhraní s rozdílnými klimatickými podmínkami
specializované modely s odolností proti průniku kouře dle ČSN EN 13501-2 (nezbytné například u výškových budov).

TRVALÁ KVALITA
výrobky SHERLOCK jsou produkovány v certifikovaném systému jakosti dle ISO 9001:2008. Díky nepřetržitému sledování kvality v celém výrobního procesu je trvale dosahováno vysoké spolehlivosti, dlouhé životnosti a solidního řemeslného zpracování každého vyrobeného kusu. Pro přesnou výrobu jsou používána moderní technologická centra TRUMPF (vysekávací lisy TRUMATIC, ohraňovací lisy TRUMABEND), svařování hrotovým zážehem NELSON, výrobní  proces je řízen informačním systémem NAVISION. Konstrukce dveří SHERLOCK je díky vlastnímu, více jak dvecetiletému vývoji, vysoce sofistikovaná, aby plnila jak veškeré požadavky technických předpisů, tak i samotných uživatelů. Dveře jsou například stále vysoce odolné navzdory tomu, že dosahují nižší hmotnosti, než v minulosti, což má velmi pozitivní dopad na jejich celkovou životnost. Vnitřní rozvorový systém dveří včetně uzamykacích čepů tvoří nerozebíratelný celek vylučující vznik závady poruchou spojení jednotlivých dílů. Mechanicky namáhané části jsou vyrobeny ze samomazných materiálů nebo za použití speciálních maziv  (např. s obsahem teflonu) pro vysokou a dlouhotrvající kluznost záruka na vnitřní uzamykací mechanizmus je 6 až 10 let.

FLEXIBILITA
možnost výroby atypických rozměrů dveří i zárubní možnost volby výškového umístění průzoru (kukátka) možnost dodatečného zkrácení dveří (většina modelů) široký výběr a možnost kombinací povrchových úprav úpravy pro systémy EKV (elektronickou kontrolou vstupu) dveře interiérové i exteriérové dveře s protipožárním a/nebo bezpečnostním sklem, dveře s nainstalovanou neprůstřelnou deskou, dveře s okénkem, se zásuvkou, podávacím pultem a pod. služby bezplatné obhlídky-zaměření, poradenství a konzultace komplexní cenové nabídky pro konkrétní místo instalace odborná spolupráce na místě realizace stavby od zaměření přes dodávku a montáž až po zdokladování vlastností díla potřebné pro kolaudaci stavby; záruční i pozáruční servis specializovaná konstrukční řešení vyvinutá pro stavební sektor (např. odnímatelné prahové spojky zárubní) univerzální zárubeň umožňující variabilní osazení různými typy dveří dle volby uživatele – řešení klientských změn plně digitalizované pracoviště TPV umožňuje pružně reagovat na mnohé Vaše další individuální požadavky k dispozici Vám je i prodejní a servisní síť odborně vyškolených a certifikovaných partnerů firmy SHERLOCK.

Společnost HASIL a.s.                     

  • Na trhu požárních a nepožárních systémů od roku 1992, značka tradice a kvality
  • Realizováno více než 20 tisíc projektů
  • Vlastní vývoj a výroba
  • Ocenění na mezinárodních stavebních veletrzích a výstavách FOR ARCH, MSV Brno, FOR HABITAT a PYROS.

Společnost HASIL a.s. se na konci roku 2013 stala součástí nadnárodní skupiny ASSA ABLOY, která je přední světový výrobce a dodavatel komplexního řešení uzamykacích dveřních systémů. 

Firma HASIL a.s. vlastní více jak 70 certifikátů na požární odolnost výrobků, umožňujících pokrýt mimořádně široké spektrum typů požárních uzávěrů stavebních otvorů. Certifikáty firmy HASIL vydaly požární zkušebny FIRES Batizovce, CSI Zlín a PAVUS Veselí nad Lužnicí.

Z historie naší společnosti

Historie firmy se datuje od listopadu roku 1992, kdy byla v Ostravě založena společnost s ručením omezeným HASIL.

Po prvních úspěšných krůčcích s výrobou vlastních požárních dveří následoval bouřlivý rozvoj firmy. Nejprve to byly dřevěné plné a prosklené požární dveře a stěny, následovala expanze do dalších materiálových komodit – oceli a hliníku.

Tak jak rostly požadavky trhu na rozmanitost výrobků, vznikal postupně ucelený systém nabízející všechny materiálové a odolnostní varianty požárních uzávěrů stavebních otvorů. K původně pouze požárním vlastnostem výrobků se přidávaly postupně další jako např. kouřotěsnost, zvuková neprůzvučnost, prostup tepla, odolnost proti vloupání …

Postupně byla naplňována idea nabídnout výrobky s požární odolností, které by se svým provedením, vzhledem ani kvalitou nelišily od nepožárního provedení. Nově vyvinuté výrobky přitom v sobě snoubily legislativní předpisy s často protichůdnými požadavky odběratelů.

Aby bylo možné zvládnout rostoucí poptávku, musely být pořízeny a zrekonstruovány výrobní provozy v Bělotíně (dnes už není) Němeticích a v Ostravě. Pro zlepšení kontaktů s odběrateli byla založena síť vlastních obchodních poboček v Praze, Brně, Ostravě a v Liberci. Na Slovensku byla založena dceřiná společnost se sídlem v Bratislavě. Z původních pěti zaměstnanců v začátcích, zaměstnává v současnosti společnost HASIL více než 200 pracovníků ve třech výrobních provozech, vlastními kapacitami zajišťuje rovněž dopravu a montáž výrobků.

V rámci komplexního přístupu k zákazníkům je poskytováno poradenství v oboru požární bezpečnosti staveb, záruční i pozáruční servis výrobků a kontrola provozuschopnosti dle vyhl. č.246/2001 Sb. o požární prevenci. V červenci 1999 získala společnost certifikát systému jakosti podle ČSN EN ISO 9001, udělený německou zkušebnou RW TÜV. O kvalitě a technické vyspělosti produkce svědčí také ocenění získaná na mezinárodních stavebních veletrzích a výstavách FOR ARCH, Stavební veletrhy Brno, FOR HABITAT a PYROS.

V roce 2005 vstoupil do společnosti HASIL  strategický partner – nadnárodní společnost MERCOR SA a později, v roce 2007 se stal 100 % vlastníkem firmy HASIL a.s.

Dalším významným mezníkem společnosti byl konec roku 2013, kdy se společnost HASIL  stala součásti skupiny ASSA ABLOY,  světového lídra ve výrobě a dodávce komplexních řešení zamykacích systémů a systémů otevíraní dveří.

ASSA ABLOY je mezinárodní skupina, která působí ve více než 70 zemích, zaměstnává 43 000 lidí, skupinové tržby dosahují 5,5 miliard EUR.

Do společnosti  HASIL a.s. tímto přichází nové zkušenosti a poznatky ze zahraničních trhů a to hlavně v oblasti vývoje, inovací, výroby a prodeje.  Věříme, že tyto zkušenosti ještě více podpoří zvyšování  obchodního podílu na dosavadních trzích a také otevírají  HASILu možnosti prodeje  na zahraničních trzích.

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování