Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Partneři

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Český klub bezpečnostních služeb z.s.

Asociace českých lockpickerů z.s.

Ulice:
Luční 857
Město:
Sokolov
PSČ:
356 01
IČ:
22875328
Kontaktní osoba:
Ing. Nikol Ivanovová
Telefon:
+420 776 147 625
Email:
Web:
Poskytované služby
Prodej:
NE
Montáž:
NE
Nouzové otevírání:
NE
Výroba klíčů:
NE
Trezory:
NE
Bezpečnostní dveře:
NE

Asociace českých lockpickerů (ACL) je nezávislá organizace, která sdružeje své členy na základě společného zájmu v nedestruktivním překonávání zámků a zámkových systémů jakožto sportovní činnost a koníček. Dále poskytuje poradenství v oblasti zabezpečení majetku veřejnosti. Podílí se svou činností na vývoji zámků formou testování a speciálních analýz. A v poslední době se specializuje i na vzdělanost obyvatel a zaměstnanců organizací formou přednášek a teambuildingů.

Co je lockpicking?

Lockpicking je umění, kdy se otevírá zámek bez poškození a bez použití klíče. Toto "otevření bez poškození", může být provedeno různými způsoby, ale obecně se provádí pomocí speciálních nástrojů určených k tomuto účelu. Sady nástrojů (planžety) jsou volně k dispozici a pro jejih použití není žádné zákonné omezení. Což dává smysl, protože taková sada je k ničemu bez patřičných znalostí a hodně, hodně praxe.

V nouzových situacích je téměř vždy snazší překonání zámku prostřednictvím jiných prostředků, než manipulací s planžetami. Nejběžnější zámky mohou být snadno a rychle otevřeny pomocí vrtačky, rozlomením, vytržením... Většina visacích zámků lze lehce přestřihnout. Členové Asociace českých lockpickerů se zabývají otevíráním zámků všech druhů.

Etický kodex lockpickingu

Etický kodex Asociace českých lockpickerů převážně zahrnuje, že členové ACL otevírají pouze vlastní zámky, nebo zámky u kterých mají explicitní povolení jejich majitele. Nikdy neotevírají zámky, které slouží k zabezpečení nemovitostí nebo majetku. Nezveřejňují informace, u kterých je riziko zneužití pro ilegální činnost.

Asociace českých lockpickerů z.s.

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování