Členové asociace

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Čestní členové:


ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM

Česká asociace výrobců zámků a stavebního kování

STROJÍRENSKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV

TREZOR TEST s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky

ochrana osob, majetku a informací

ochrana osob, majetku a informací

Asociace českých lockpickerů.

Asociace českých lockpickerů

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

POLSKIE STOWARZYSZENIE LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS)

Cech mechanických zámkových systémů

Asociace českých lockpickerů z.s.

Ulice:
Luční 857
Město:
Sokolov
PSČ:
356 01
IČ:
22875328
Kontaktní osoba:
Ing. Nikol Ivanovová
Telefon:
+40 776 147 625
Email:
Web:
Poskytované služby
Prodej:
NE
Montáž:
NE
Nouzové otevírání:
NE
Výroba klíčů:
NE
Trezory:
NE
Bezpečnostní dveře:
NE

Co je lockpicking?

Lockpicking je umění, kdy se otevírá zámek bez poškození a bez použití klíče. Toto "otevření bez poškození", může být provedeno různými způsoby, ale obecně se provádí pomocí speciálních nástrojů určených k tomuto účelu. Sady nástrojů (planžety) jsou volně k dispozici a pro jejih použití není žádné zákonné omezení. Což dává smysl, protože taková sada je k ničemu bez patřičných znalostí a hodně, hodně praxe. Lockpick soupravy lze zakoupit otevřeně přes internet. Je k dispozici mnoho různých typů planžet. Různé typy planžet se liší zpracováním, použitým materiálem a cenou. Nicméně, pro mnoho zámků používaných v našem prostředí stačí základní sada pěti kusů planžet (někdy i jediná planžeta).

V nouzových situacích je téměř vždy snazší překonání zámku prostřednictvím jiných prostředků, než manipulací s planžetami. Nejběžnější zámky mohou být snadno a rychle otevřeny pomocí vrtačky, rozlomením, vytržením... Většina visacích zámků lze lehce přestřihnout. Členové Asociace českých lockpickerů se zabývají otevíráním zámků všech druhů. Je to pro nás hlavně koníček, sport a zábava, protože členové jsou povoláním různých profesí (kromě zámečníků také učitel na střední škole, policista, prodavač, automechanik, malíř atp.)

Proces vyhmatání zámku planžetou spočívá v tom, že je nutné srovnat stavítka v zámku na "dělící rovinu" a oddělit je tak od blokovacích kolíků. Princip stavítek a blokovacích kolíků je v drtivé většině cylindrických vložek a zámků v celém světě stejný. Přijeďte na nějaké setkání nebo na soutěž a otevřete si svůj první zámek bez použití klíče. Pocity z Vašeho "prvního" otevření zámku budou nezapomenutelné. Nejste si jisti svou zručností? Nebojte se, zkušenější Vám poradí a na základě našich instrukcí zámek 100% otevřete.

Asociace českých lockpickerů z.s.

Přihlášení

Vyhledávání


LOCK FEST

AZKS na FACEBOOKu

Partneři


Copyright © 2012 Fusek - Design

Autor stránek nenese žádnou zodpovědnost za náplň stránek ani její stylistické zpracování